درباره شرکت بازرگانی پخش سراسری میثاق الماس

درباره شرکت بازرگانی پخش سراسری میثاق الماس

شرکت بازرگانی پخش سراسری میثاق الماس با بیش از بیست و پنج سال سابقه تخصصی درخشان، جزو اولین مجموعه از شرکت های پیشرو در زمینه پخش و فروش تخصصی محصولات در فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور می باشد. طرح کسب و کار بازرگانی میثاق الماس به گونه ‌ای طراحی شده است که سرعت، اطمینان و رضایت را برای شرکت های محترم تولیدی در جهت فروش و توزیع در فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور به ارمغان می آورد. این بازرگانی با پیاده سازی سیستم مدیریت استراتژیک در تئوری و عمل به کلیه شرکت های محترم تولیدی اجازه می دهد که فرصتها را به ارزش و مزیت پایدار تبدیل کنند.

نوع فعالیت

این مجموعه به صورت تخصصی و بهره گیری از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری به همراه سیستم لجستیک قوی در زمینه توزیع و پخش، فروش، چیدمان و وصول فعالیت مینماید. از جمله خدمات و امکانات این مجموعه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- توزیع و فروش انواع محصولات در کلیه فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور اعم از اتکا، رفاه، شهروند، هایپرمی، هایپراستار، هایپرفامیلی و .....

- بهره مندی ازکادر متخصص ونیروی انسانی مجرب در تمام زمینه های توزیع، فروش، چیدمان و وصول

- ارسال محصولات مطابق با استانداردهای توزیع وفروش به فروشگاههای زنجیره ای سراسر کشور

- دارا بودن انواع کامیونت ایسوزو و نیسان وانت جهت توزیع محصولات انباراختصاصی به مساحت 3500 مترمربع همراه با تمامی امکانات جهت بارگیری وتخلیه کالا

- مجهز به سیستم های نوین نرم افزار مالی و فروش مطابق با استاندارد های فروشگاه های زنجیره ای

مدیریت علمی در فروش و پخش محصولات

رمز موفقیت در بازار پرتلاطم امروز به‌کارگیری فنون مدیریت علمی در بازار است، شرکت بازرگانی پخش میثاق الماس با این رویکرد به یکی از معتبرترین شرکت‌های پخش در کشور بدل ساخته‌است. بازرگانی میثاق الماس موفقیت خود را مدیون پیروی و ساختار پذیری از برنامه‌های استراتژیک و برنامه‌ریزی درست و تعهد به اجرای صحیح آن‌ها است. این شرکت، هرساله با جمع‌آوری اطلاعات بازار و داده‌های خود، عملکرد خویش را به‌صورت مستمر ارزیابی کرده و با تعیین اهداف در بازه های زمانی کوتاه، میانه و بلند‌ برنامه‌های استراتژیک خود را برای تحقق این اهداف تدوین و پیاده‌سازی می‌کند. این شرکت هم اکنون از این طریق، با ارائه خدمات دقیق، علمی و منحصربه‌فرد موفق به جلب اعتماد و رضایت مشتریان شده و به جایگاهی درخشان در صنعت پخش و توزیع کشور دست‌یافته است.